Uusien ja käytettyjen trukkien myynti & vuokraus

Myynti: 010 575 700 - Vuokraus: 010 575 7900 - Vaihtokoneet: 010 575 7600

Täältä löydät kaikki yhteystietomme

 

 

Juha Kirmanen

Helsinki, Espoo, Vantaa, Länsi-Uusimaa
010 575 7614

juha.kirmanen@fi.toyota-industries.eu

Janne Juhala

Vantaa, Kerava, Järvenpää, Itä-Uusimaa
0105757615

janne.juhala@fi.toyota-industries.eu

Petteri Kallio

Päijät-Hame, Kymenlaakso, Etelä-Karjala
010 575 7327

petteri.kallio@fi.toyota-industries.eu

Pasi Vainionpää

Pohjanmaa, Etelä- ja Keski-Pohjanmaa
010 575 7660

pasi.vainionpaa@fi.toyota-industries.eu

Mikko Tiitto

Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi ja Pohjois-Savo
010 575 7670

mikko.tiitto@fi.toyota-industries.eu

Jani Ahtikari

Pirkanmaa
010 575 7641

jani.ahtikari@fi.toyota-industries.eu

Riku Vuorio

Keski-Uusimaa, Pohjois-Uusimaa ja Etelä Kanta-Häme, Hämeenlinna
010 575 7542

riku.vuorio@fi.toyota-industries.eu

Fredrick Åberg

Ahvenanmaa, Satakunta, Varsinais-Suomi (Mynämäestä pohjoiseen), Pirkanmaa
010 5757 617

fredrick.aberg@fi.toyota-industries.eu

Waltteri Bastman

Varsinais-Suomi

010 575 7638

waltteri.bastman@fi.toyota-industries.eu

Joni Järvinen

Keski-Suomi, Etelä- ja Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala
010 575 7671

joni.jarvinen@fi.toyota-industries.eu

Jani Korkalainen

Fleet Account Manager
0105757023

jani.korkalainen@fi.toyota-industries.eu

Casimir Martelius

Inside Sales Specialist
040 775 2993

casimir.martelius@fi.toyota-industries.eu

Jesse Sihvonen

Tuotepäällikkö, käytetyt trukit
010 575 7362

jesse.sihvonen@fi.toyota-industries.eu

Petri Rajala

Myyntivastaava, vuokratrukit
010 575 7357

petri.rajala@fi.toyota-industries.eu

Janne Kuikka

Myyntipäällikkö
010 575 7508

janne.kuikka@fi.toyota-industries.eu

Paavo Miettinen

Myyntipäällikkö
010 575 7680

paavo.miettinen@fi.toyota-industries.eu